?

Log in

No account? Create an account
Волелюбний Заєць [entries|archive|friends|userinfo]
Волелюбний Заєць

[ website | Автономна Спілка Трудящих ]
[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Возникает вопрос. Как правительство догадалось что тетенька говорила именно о них? [May. 20th, 2011|10:16 pm]
Волелюбний Заєць
Диктора, раскритиковавшую власть во время выпуска прогноза погоды, увольнять не будут

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1219370-diktora-raskritikovavshuyu-vlast-vo-vremya-vypuska-prognoza-pogody-uvolnyat-ne-budut

"Непонятно, как можно не любить этот райский уголок на земле, эту страну, украинский народ, чтобы так издеваться над ним. Пока нас ласкает только ласковое весеннее солнышко, оно и завтра будет согревать теплом жителей всей Украины - от востока до запада, от северных областей до Крыма. И хотя погодные условия в этих регионах порой бывают разные, но украинский народ един, и дай Бог, чтобы нас никогда и никому не удалось разъединить".
link1 comment|post comment

Ющ проти бджіл. Клящ проти геїв. [May. 18th, 2011|07:36 pm]
Волелюбний Заєць
"Профспілковий" націонал-соціаліст Олексій Кляшторний розміщує самоненависницький текст на блозі "профспілки" "Народна солідарність". Схоже, що праві остаточно схибнулися на боротьбі проти геїв.

http://narsolidarnist.livejournal.com/12788.html

Хер з тим Кляшторним. Йому треба доводити свій "християнський фундаменталізм", віднайдений ним позавчора...

Щодо інших теж є певні сумніви.

Серед борців із гомосексуалізму буа юний наці-інтелектуал "Махатма", що прославився фразою про те що "якщо один хлопець почухав іншому члена, то це ще нічого не означає" ;-).

Праві активісти бояться, щоб їх не назвали геями. Даремно бояться. Їх називають інакше. Приблизно як негативних героїв серії "Південного парку" про байкерів. І своїми діями праві тільки підтверджують ЦЕ ВИЗНАЧЕННЯ.


1312 "Слово на букву П" http://www.sp-fan.ru/episode/1312/

З.Ы.

П. Кляшторний прибрав посилання на цей пост у себе в коментах. Він тепер ТОЧНО знає, що як його звуть ;-)
link11 comments|post comment

9 травня. Конструктивний «державницький» конфлікт [May. 18th, 2011|03:08 am]
Волелюбний ЗаєцьПодії у Львові на День Перемоги породили чергового національного героя. Олег Ковпак, член ВО «Свобода», помічник народного депутата отримав кулю в ногу від сина колишнього заступника Управління ДАІ у Львівській області. Депутат міскради Юрко Михальчишин одразу зреагував заявою, що куля призначалася йому. Ну просто Сьома Горбунков у «Бриліантовій руці»: «На єго мєстє должен бил бить я!». Заява пана Михальчишина породжує масу цікавих припущень. Зокрема таке питання: чому куля йшла так низько? Або у цей час один кандидат наук виявив кмітливість та повзав по бруківці, щоб ухилитися від зловорожого терориста та обійти з боку ворожі лави щоб вдарити по незахищеним тилам шовіністичних сил, або руки у нападника «криві», або ― найближче до правди ― Михальчишин нікому не потрібен. Але це зараз не має значення. Забій на нозі від пневмата вже перетворився на «першу кров». А Ковпак на «дитину у яку стріляють». Це вже з риторики вельми добросердої тітоньки Фаріон. Свободівці кажуть про конфлікт зловорожих сил, але насправді виходить що львів’янин стріляв у львів’янина.

9 травня у Львові відбувся черговий акт політичного фарсу. Одні воліють назвати виставу «Антифашистська влада проти нацистських недобитків», іншим більше подобається «Патріоти стали на герць із силами окупаційного уряду та азійськими комуністичними ордами». Обидва визначення є, м’яко кажучи, неточними. Насправді ця подія ― це добре спланована провокація, що має сприяти національно-державному будівництву. Так, це не провокація проти України, а спроба певним чином підтримати наявні політичні та культурні розбіжності, на яких і тримається політична система держави Україна. Якщо громадяни спливуть кров’ю, то Вітчизна (як ідея) від цього тільки виграє. Тож конфлікт та ненависть є вже майже 20 років одним із підмурків «нашої» держави.

link3 comments|post comment

Праві брешуть за звичкою, навіть у ЗМІ де працюють [May. 18th, 2011|03:07 am]
Волелюбний Заєць
Националисты разогнали акцию сторонников секс-меньшинств

http://kommersant.ua/doc.html?docId=1642764

а тепер як воно було насправді

http://www.youtube.com/watch?v=yS6lA2AN8EE
linkpost comment

где мои 17 лет? [May. 16th, 2011|04:55 pm]
Волелюбний Заєць
link8 comments|post comment

Первое в поисковике по словам "вступай в антифа" [May. 9th, 2011|10:07 am]
Волелюбний Заєць


Знакомые лица. В том числе и в маске. ;-)
link4 comments|post comment

Трогательное про партию регионов [May. 7th, 2011|03:22 pm]
Волелюбний Заєць
Особенно впечатлили молитвы "богомольного" народа о судьбе "богомольной" партии

http://www.youtube.com/watch?v=NwA17Xbpap8&feature=player_detailpage
linkpost comment

Показова історія про "соціал-національну революцію" [May. 1st, 2011|11:07 am]
Волелюбний Заєць
Влада – свободівцям, земля ... владі

http://infoporn.org.ua/news/urn:news:528A8C6F

"Депутати - свободівці на чолі з мером Сергієм Надалом проголосували за надання в оренду на 10 років дві ділянки загальним розміром 0,18 га пану Гладкому.

Що з цього отримала громада Тернополя? Звісно, нічого. Хоча коли б ці ділянки були передані тому ж таки бізнесмену на конкурсній основі, як цього і вимагає законодавство, то казна Тернополя отримала б не один десяток тисяч гривень.

Та цинізм цієї, здавалося б, незначної ситуації (землю дерибанять в Україні і в нашій області сотнями і тисячами гектарів), полягає в тому, що «нещасних» 18 соток землі собі прибрав не хто інший, як депутат Тернопільської міської ради, свободівець, не ховаючись.

Звісно, і при Левкові, і при Заставному, та й при будь-якому мерові в Тернополі, депутати та чиновники міськради не були «ображені» земельними ділянками. Але попереднім представникам влади вистачало розуму – вони, принаймні, «оформляли» землі чи приватизацію комунального майна на родичів, друзів, колег. І не афішували своїх прізвищ.

А от теперішня свободівська влада, напевне, вирішила не приховувати, що вони самі собі ж виділяють землю в Тернополі. Адже Гладкий Михайло Петрович є не просто депутатом Тернопільської міської ради від ВО «Свобода», а й ... головою постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі???"
linkpost comment

Ближе к концу ролика сходство тезисов Гинтовта и Соловьева впечатляет ;-) [Apr. 19th, 2011|09:55 pm]
Волелюбний Заєць
http://russia.ru/video/diskurs_11876/

http://v-zajets.livejournal.com/649983.html
link5 comments|post comment

Організація без партії [Apr. 18th, 2011|05:45 pm]
Волелюбний Заєць
Ліві ламають списи навколо питання організації. «Політичного суб’єкту», як це називається на політичному арго. Ми бачимо неадекватність існуючих зараз структур лівого руху. Вони мало пов’язані із реальністю. Єдиним вдалим (відносно) проектом є «Пряма Дія», що діє ефективно, не вступаючи у конфлікт ні з синдикалістськими настановами, ні із здоровим глуздом мас. Хоча, кризові явища є і там. Із часом актив має піти у «доросле життя», а у тому «дорослому житті» «дорослої» «Прямої Дії» немає. Стан профспілок, за виключенням кількох тред-юніонів та кількох галузей є катастрофічним. Діяльність українських організації трудящих є незадовільною не тільки з соціально-революційних позицій. Вони банально не здатні захистити матеріальний «буржуазний» інтерес експлуатованих класів.

Говорити про нині діючі партії та секти не має сенсу. Вони не є ефективними. Навіть із справою просвітницькою, гуртковою вони не можуть впоратися. Вони майже не пропагують свої погляди, а більше зосереджені на переживанні групової історії чи ідеологічних суперечках. Більшість марксистів ностальгує за старим добрим концептом «робітничої партії». Втім, всім зрозуміло, що реалізація такої ідеї зараз в Україні неможлива. І так вже 20 років. Навіть нинішній вакуум на лівому фланзі парламентської політики має здатність породжувати тільки симулякри.


linkpost comment

navigation
[ viewing | 10 entries back ]
[ go | earlier/later ]